чоловік та жінка посміхаються

There is great power in a strong partnership. True partners can achieve more than the sum of each acting alone. With…

Posted by Russell M Nelson on Wednesday, August 23, 2017

 

Велика сила міститься в міцному партнерстві. Справжні партнери можуть досягти більшого, ніж може бути сума дій кожного окремо. Зі справжнім партнером один плюс один дорівнює набагато більше, ніж два. Наприклад, доктор Уїлл Майо та його брат доктор Чарльз Майо створили Клініку Майо. Юристи та інші організації створюють важливі партнерські стосунки. А в шлюбі чоловік та дружина можуть створити найбільш важливе партнерство –вічну сім’ю.

Бог – Батько всіх чоловіків та жінок. Вони – Його діти. Саме Він встановив шлюб як союз чоловіка та жінки. Шлюб не був створений суддями або законодавцями. Він не був створений аналітичними центрами або народним голосуванням, часто цитованими блогерами або освіченими людьми. Він не був створений лобістами. Шлюб був створений Богом!

Чоловіки та жінки створені для того, щоб вони могли робити щось і ставати кимось – разом. Для того, щоб привести дитину в світ, потрібні чоловік та жінка. Матері та батьки не є взаємозамінними. Чоловіки та жінки відрізняються один від одного і доповнюють один одного. Діти заслуговують того, щоб у них була можливість зростати разом з мамою і татом.

Переклад Тамари Мартиненко.

The following two tabs change content below.

Позаштатний працівник

Ця публікація була написана/перекладена одним із позаштатних працівників сайту mormon.in.ua Якщо ви маєте зацікавленість надати матеріали (тексти, відео, графіка, та ін.), будь ласка, повідомте нам на пошту: [email protected]
Авторское право © 2018 mormon.in.ua. Все права защищены.
Этот сайт действует независимо от Церкви Иисуса Христа Святых последних дней (иногда называемой «мормонской Церковью»). Выраженное здесь мнение не всегда отражает позицию Церкви. Точка зрения отдельных людей является их личной ответственностью и не всегда отражает позицию Церкви. Чтобы ознакомиться с официальной позицией Церкви, посетите сайты LDS.org или Mormon.org.

Pin It on Pinterest