мормони захоплюються соціальними мережами

Авраам Лінкольн якось сказав: “Не вірте всьому, що ви читаєте в Інтернеті.”

Жарти в сторону, Інтернет став такою частиною нашого життя, що ми стаємо залежними від встановлення соціальної взаємодії через соціальні медіа-платформи такі як Facebook, Instagram, Twitter, і багато інших. По-перше, я хотіла би визнати, що я головний злочинець в зловживанні соціальними мережами, тож більшість моїх зауважень ґрунтуються на моєму особистому досвіді.

підпишіться на нас у фейсбук

Ось п’ять причин, чому мормони захоплюються соціальними мережами.

1. Перфекціонізм

Перфекціонізм

Часто мормони неправильно інтерпретують запрошення Спасителя “[будьте] досконалими, саме яким є Я”, сприймаючи його як “моє життя має зватися ‘досконалим’ для всіх інших”. Ми бачимо приклади перфекціонізму повсюди у соціальних мережах: блоги матусь, статуси на Facebook та ідеальні фотографії в Instagram.

Міранда Атанасіо з Elite Daily написала: “Здається, що 27 бездоганних фотографій [людей] з ‘вечірки’ є більш важливими [для них], ніж сама вечірка.”

2. Відчувати себе частиною спільноти

мормони люблять завжди бути в курсі

Усім відомо, що мормони люблять завжди “бути в курсі” і відчувати себе частиною великої спільноти.

В колишні часи члени філії бувало збирались за кухонним столом, обговорюючи: “Цікаво, що трапилося з сім’єю брата такого-то?” З цим новим ‘тісним світом’ соціальних мереж люди тепер можуть дізнаватися про всі ‘останні новини’ в житті кожного. Однак вони роблять це без особливих, здавалося б, зусиль або навіть взагалі без будь-яких зусиль, створюючи невидимі, але міцні соціальні бар’єри.

Необхідність залишатися в курсі навіть може призвести до тривожності. Доктор Ларрі Розен з журналу Psychology Today виявив, що “люди використовують технології… щоб уникнути занепокоєння з приводу того, що вони не знають, що відбувається кожної миті на кожній електронній комунікаційній платформі, включаючи соціальні мережі”.

3. Нудьга

нудьга

Це універсальна причина, з якої люди звертаються до соціальних мереж.

Ситуація: ви їдете в автобусі, робити нічого, крім як дивитися на людей… хто схоче розпочати незручну розмову? Можна ж подивитися, чи отримали ви більше лайків до своєї фотографії на Facebook!

4. Бажання отримати похвалу/задоволення

радісна білявка робить селфі

З часів, коли ми були ще в Початковому Товаристві, ми бажаємо отримувати схвалення від наших вчителів, батьків і однолітків. Соціальні мережі підняли наші пошуки похвали на абсолютно новий рівень.

Кожний додатковий лайк до фото підвищує особисту самооцінку людини і підштовхує його або її до круговороту гордості.

Сара Харріс з Daily Mail писала: “Facebook і Twitter створили покоління одержимих самими собою, які мають коротку тривалість концентрації уваги і дитяче прагнення отримувати постійну зворотною реакцію на їхнє життя.”

5. Хвастощі

хвастощі

Зображення з theparentcue.org

Батьки-мормони та їхні діти відомі по всьому світу через їхню чистоту, таланти і цілеспрямований спосіб життя. Часто це може створити атмосферу конкуренції в інтернет-співтоваристві мормонів: мої діти, друга половинка або навіть моя собака кращі, ніж ваші!

Що стосується мене, я помітила деякі негативні наслідки соціальних мереж в моєму власному житті і вирішила створити час “без моніторів” в моєму повсякденному житті.

Соціальні мережі є прекрасним інструментом для підтримки контакту з іншими людьми і цікавий спосіб спілкування з друзями, але ми маємо бути обережними, щоб не опинитися занадто захопленими онлайн світом.

Ця стаття була написана Бріджет Крейсі та вперше опублікована англійською мовою на сайті mormonhub.com. Переклад Людмили Шепелєвої.

залишити коментар у фейсбук

Статті на схожі теми: 

The following two tabs change content below.

Mila

Люблю євангелію і Церкву Ісуса Христа Святих останніх днів. Хочу, щоб усі могли відчути щастя, яке приносить євангелія. / Люблю евангелие и Церковь Иисуса Христа Святых последних дней. Хочу, чтобы все могли испытать счастье, которое приносит евангелие.
Авторское право © 2017 mormon.in.ua. Все права защищены.
Этот сайт действует независимо от Церкви Иисуса Христа Святых последних дней (иногда называемой «мормонской Церковью»). Выраженное здесь мнение не всегда отражает позицию Церкви. Точка зрения отдельных людей является их личной ответственностью и не всегда отражает позицию Церкви. Чтобы ознакомиться с официальной позицией Церкви, посетите сайты LDS.org или Mormon.org.

Pin It on Pinterest