I have some advice for you who are in your young adult years.Become friends and get to know each other. Some of you…

Posted by M Russell Ballard on Friday, August 4, 2017

 

У мене є порада для молодих дорослих.

Знаходьте друзів та знайомтесь один з одним. Дехто з вас витрачає надто багато часу постійно обмінюючись повідомленнями. Розмовляйте один з одним! Використовуйте технології з обережністю. Деяким з вас слід менше користуватися соціальними мережами! Якщо ви не будете обережні, ви можете настільки захопитися цією технологією, що вона відверне вас від тих речей, які дійсно мають значення. Зробіть все, що в ваших силах, щоб скористатися цією чудовою можливістю в вашому віці знаходити один одного і розвивати стосунки.

Ви, молоді жінки, не зможете знайти ідеального чоловіка, і ви, молоді чоловіки, не зможете знайти ідеальну молоду жінку. Незалежно від того, ким ви хочете стати, ви, молоді чоловіки, будете більш успішними, якщо поруч з вами буде ваша супутниця. Бог благословить вас.

Молоді чоловіки, якщо ви хочете, щоб повнота вчень євангелії була з вами, коли ви пройдете через завісу, ви повинні бути готові звітувати Господу про те, що ви зробили все можливе, щоб знайти свою вічну супутницю.

Як серед молодих чоловіків, так і серед молодих жінок, будуть ті, хто з різних причин так і не зможе знайти супутника. Будьте відданими і вірними, дотримуйтеся своїх завітів.

Тримайтеся вічної перспективи. Зосередьтеся на тому, що є найбільш важливим. Давайте не дозволимо мирським речам поглинути нас настільки, щоб ми забули про те, ким ми є, і ким ми можемо стати.

 

The following two tabs change content below.

Alyona Smith

Євангелія змінила моє життя назавжди! Я завжди відчувала, що життія має деякий глибокий сенс, але з приходом Євангелії у моє життя я дізналася, як я можу розкрити свій прихований потенціал, протистояти викликам і залишатися щасливою людиною незважаючи ні на що. Евангелие навсегда изменило мою жизнь! Я всегда чувствовала, что жизнь имеет некий глубокий смысл, но с приходом Евангелия в мою жизнь я узнала, как я могу раскрыть свой скрытый потенциал, противостоять испытаниям и оставаться счастливым человеком несмотря ни на что.
Авторское право © 2018 mormon.in.ua. Все права защищены.
Этот сайт действует независимо от Церкви Иисуса Христа Святых последних дней (иногда называемой «мормонской Церковью»). Выраженное здесь мнение не всегда отражает позицию Церкви. Точка зрения отдельных людей является их личной ответственностью и не всегда отражает позицию Церкви. Чтобы ознакомиться с официальной позицией Церкви, посетите сайты LDS.org или Mormon.org.

Pin It on Pinterest