дівчина молиться

Of all that you might choose to do to help the Lord, prayer will be at the heart of it. There are apparently ordinary…

Posted by Henry B Eyring on Thursday, August 17, 2017

 

З усього, що ви могли б зробити, щоб допомогти Господу, найголовнішим буде молитва. Безсумнівно, є звичайні люди, які, коли моляться, надихають інших відкрити очі, щоб подивитися, хто ж там. Ви можете стати такою людиною.

Подумайте, що це може означати для тих, хто стає на коліна разом з вами в сімейній молитві. Коли вони відчувають, що ви говорите з Богом з вірою, їхня віра зросте так, що вони теж будуть говорити з Богом. Коли ви молитесь, висловлюючи подяку Богові за благословення, які, як вони знають, прийшли в їхнє життя, буде рости і їхня віра в те, що Бог їх любить, і що Він відповідає на ваші молитви, і що Він відповість і на їхні молитви. Це може статися під час сімейної молитви, тільки якщо таке відбувається у вашій особистій молитві знову і знову.

Я все ще благословенний батьком і матір’ю, які говорили з Богом. Їхній приклад сили молитви в сім’ї як і раніше благословляє покоління, які прийшли після них.

Мої діти й онуки отримують благословення кожен день завдяки прикладу моїх батьків. Віра в те, що люблячий Бог чує і відповідає на молитви, передається їм. Ви можете створити таку ж спадщину в своїй родині. Я молюся про те, щоб ви так і зробили.

Переклад Тамари Мартиненко.

The following two tabs change content below.

Позаштатний працівник

Ця публікація була написана/перекладена одним із позаштатних працівників сайту mormon.in.ua Якщо ви маєте зацікавленість надати матеріали (тексти, відео, графіка, та ін.), будь ласка, повідомте нам на пошту: [email protected]
Авторское право © 2018 mormon.in.ua. Все права защищены.
Этот сайт действует независимо от Церкви Иисуса Христа Святых последних дней (иногда называемой «мормонской Церковью»). Выраженное здесь мнение не всегда отражает позицию Церкви. Точка зрения отдельных людей является их личной ответственностью и не всегда отражает позицию Церкви. Чтобы ознакомиться с официальной позицией Церкви, посетите сайты LDS.org или Mormon.org.

Pin It on Pinterest