Старійшина Д. Тодд Крістофферсон

 

I’ve been thinking a lot lately about religious freedom and its connection to the rule of law and indeed to all the…

Posted by D Todd Christofferson on Saturday, September 16, 2017

 

Релігія приносить світові багато користі. В нашому власному житті релігія визначає і підтримує нас. Для мільярдів віруючих по всьому світу це те, ким ми є і як ми живемо. Але релігія також приносить користь народам і співтовариствам багатьма способами. Я хотів би вказати на чотири способи.

По-перше, релігія має значний вплив на процвітання нації. Дослідження показують, що релігія сприяє довірі – важливому компоненту соціальної єдності та економічного зростання.

По-друге, релігія робить місцеві громади краще. Релігійні люди та організації є потужним джерелом гуманітарної допомоги.

По-третє, релігія збагачує життя сімей та окремих людей. Шлюби міцніше, а сім’ї економічно більш самостійні завдяки впливу релігії. Одне дослідження показало, що діти, виховані в релігійних сім’ях, менш схильні відчувати занепокоєння, самотність, низьку самооцінку і смуток.

По-четверте, країни з сильними традиціями релігійної свободи, як правило, є не тільки більш стабільними й безпечними, але й більш процвітаючими. Нещодавнє дослідження дійшло дивовижного висновку, що наявність релігійної свободи в країні є одним з лише трьох чинників, які суттєво пов’язані з глобальним економічним зростанням.

Мир – наша спільна мета. Мир між країнами. Мир у громадах. І мир, з рештою, для кожного з нас. Визнання і захист віри – це шлях до миру. Справжня релігія забезпечує стабільну основу для справедливого і здорового суспільства. Я сподіваюся, що всі ми визнаємо і будемо вдячні за ту величезну користь, яку приносить релігія, і будемо діяти разом – як представники різних релігій, так і ті, хто не належать до жодної релігії, – щоб створювати більш мирні нації і, в кінцевому рахунку, мир у всьому світі.

Переклад Тамари Мариненко.

The following two tabs change content below.

Позаштатний працівник

Ця публікація була написана/перекладена одним із позаштатних працівників сайту mormon.in.ua Якщо ви маєте зацікавленість надати матеріали (тексти, відео, графіка, та ін.), будь ласка, повідомте нам на пошту: [email protected]
Авторское право © 2018 mormon.in.ua. Все права защищены.
Этот сайт действует независимо от Церкви Иисуса Христа Святых последних дней (иногда называемой «мормонской Церковью»). Выраженное здесь мнение не всегда отражает позицию Церкви. Точка зрения отдельных людей является их личной ответственностью и не всегда отражает позицию Церкви. Чтобы ознакомиться с официальной позицией Церкви, посетите сайты LDS.org или Mormon.org.

Pin It on Pinterest