такими самими як я є

Це сезон купівлі абонементів в тренажерні зали, низьковуглеводних дієт та добрих намірів. Один раз на рік, в кращих традиціях новорічних зобов’язань, ми сповнені рішучості розпочати здоровіше харчуватися та підучити іспанську. Більше читати і менше дивитися телевізор. Бути трохи більш терплячими та набагато більше поблажливими. Ми замовляємо килимки для йоги онлайн і очікуємо, що через 2-4 робочих дні ми отримаємо спокій і хороший м’язовий тонус.

Можливо ви, як і я, здатні дотримуватися цього з місяць або близько того. Але дуже скоро січневі капустяні смузі змінюються молочними коктейлями лютого, і наші хороші наміри стають нашими невдалими амбіціями. Ми ховаємо килимки для йоги під ліжко, повертаємося до старих звичок, і зітхаємо: “Коли-небудь я змінюся”.

Мінятися важко

Ми всі хочемо рости і вчитися і бути сьогодні краще, ніж учора. Тож чому мінятися так важко? Особистий зріст відіграє істотну роль у Божому Плані. Спаситель просить нас стати “такими самими, як [Він] є“. Як ми можемо досягти цієї величної цілі, якщо не можемо впоратися навіть із скромнішими?

Зізнаюся, я не маю особливої мудрості, щоб давати вам поради. У мене немає ні переможних особистих історій, щоб надихнути вас, ні глибоких одкровень, щоб поділитися. Я звичайний хлопець, який намагається розібратися, так само, як і ви. Але оскільки нещодавно я думав про те, що заважає моєму власному прогресу, декілька ідей спали мені на думку – враження від простих речей, які я можу робити, щоб вдосконалюватися.

Можливо, я просто звертаюсь сам до себе з надихаючими промовами. Але можливо ви знайдете одну-дві ідеї, які можуть допомогти вам змінитися на краще.

Підпишіться на нас в Інстаграм

Просіть про наставляння

Іноді, плануючи вдосконалення, ми забуваємо погодити їх з Тим, хто придумав План. Священні Писання обіцяють, що “Він випростує [наші] стежки“, якщо тільки ми попросимо – але чи не забуваємо ми просити?

Він знає нас – і наші духовні сліпі зони – краще, ніж будь-хто. Якщо ми покірливо запитуємо: “Чого ще бракує мені?“, тоді Він може надихнути нас розглянути шляхи, які ми, можливо, випустили з уваги, але які ведуть до найбільшої радості.

він випростує твої стежки

Думайте маленькими категоріями

Іноді нам потрібно здійснити значний стрибок віри. Але частіше за все це маленькі стрибки, які рухають нас уперед. Незначні коригування з часом можуть принести більше рівноваги і спокою в наше життя.

Занадто швидко ми забуваємо, що “з малого виходить те, що є великим”. Будьте терплячими і пам’ятайте мудрість виразів “рядок за рядком” та крок за кроком.

крок за кроком

Знаходьте час для роздумів

“Встановити і забути” – це прекрасно спрацьовує з нашими тостерами та оплатою онлайн-рахунків, але це поганий підхід до наших цілей. Регулярні самоперевірки покажуть нам, якого успіху ми досягли (і дадуть нам можливість внести корективи, якщо успіхів немає). Просте питання: “Як йдуть мої справи?” принесе багато користі.

Для мене причастя – ідеальний час, щоб розмірковувати і повертатися до моїх духовних цілей кожного тижня.

розмірковуйте

Продовжуйте спроби

“Один з найбільших подарунків Бога – сказав Президент Монсон, – це радість нової спроби, бо невдача не має бути остаточною”. Не дозволяйте розчаруванню взяти над вами верх, коли ви зазнаєте невдачі вперше (чи вдруге або втретє).

Продовжуйте йти вперед. Продовжуйте докладати зусиль. Не припиняйте намагань.

Ніхто не досконалий, але кожен може бути краще. Пам’ятайте, що “Бог набагато більше піклується про те, ким ми є і ким стаємо, ніж про те, ким ми колись були. Він піклується про те, щоб ми не припиняли намагань стати кращими”.

продовжуйте самовдосконалення

 

Ця стаття була написана Шоном Джонсоном та вперше опублікована англійською мовою на сайті lds.org. Переклад Тамари Мартиненко.

 

зустрітись з місіонерами

 

Читайте також статті на схожі теми:

The following two tabs change content below.

Позаштатний працівник

Ця публікація була написана/перекладена одним із позаштатних працівників сайту mormon.in.ua Якщо ви маєте зацікавленість надати матеріали (тексти, відео, графіка, та ін.), будь ласка, повідомте нам на пошту: [email protected]
Авторское право © 2017 mormon.in.ua. Все права защищены.
Этот сайт действует независимо от Церкви Иисуса Христа Святых последних дней (иногда называемой «мормонской Церковью»). Выраженное здесь мнение не всегда отражает позицию Церкви. Точка зрения отдельных людей является их личной ответственностью и не всегда отражает позицию Церкви. Чтобы ознакомиться с официальной позицией Церкви, посетите сайты LDS.org или Mormon.org.

Pin It on Pinterest